30 Temmuz 2013 Salı
0 yorum

Advanced Mobile CareAdvanced Mobile Care programı birçok bilgisayar kullanıcısı tarafından bilinmektedir. Artık bu uygulama android telefonlarınız da olacak.

Android telefonlarınızın sistem sağlığını artırmak isterseniz bu uygulamanın yetenkerleri gördükten sonra denemeye kara vereceğinizden eminim. Ayrıca uygulamada TÜRKÇE dil seçeneği bulunmakta.

● Mobil Anti-virüs:Bir dokunuşla anti-virüs taraması cihazınızı virüslerden, kötücül yazılımlardan, casus yazılımlardan ve şüpheli uygulamalardan korur. Ayrıca, yeni bir uygulama veya dosya indirirken virüs saldırılarına karşı gerçek-zamanlı koruma sağlar.

● Hırsızlığa-karşı:Hırsızlığa-karşı işlevini bir şifre kurarak açın, böylece kayıp telefonunuzun alarmını çaldırabilir, onu kilitleyebilir, veya telefonun konumunu alabilirsiniz. "Kaybolan cihazı bul"un üzerine tıklayarak Hırsızlığa-karşı işlevinin bu özelliklerini deneyin.

● Pil Koruyucu:Seçeneğe bağlı - Hangi uygulamaların en çok pil gücünü kullandığı hakkında kullanıcılar da bilgilendirilerek, pil korumayı pil ömrünü uzat kipine ayarlayın.

● Arayanı Engelleyici:Arayanı Engelleyici, istemediğiniz aramaları engellemenizde size yardımcı olur.

● Sistem İnce Ayarları:Bir dokunuşla tarama mobil telefonunuzun işletim sistemini güçlendirmek için belleği, önbelleği ve çöp dosyaları temizleyebilir.

● Oyun Hızlandırıcı:Oyunların duraklamadan veya oynanabilirliklerinin bozulmadan düzgün çalışmasını sağlamak için oyunları Oyun Hızlandırıcı ile çalıştırın.

● Uygulama Yöneticisi:Uygulama Yöneticisi, APK dosyalarını topluca silebilir, uygulamaları SD kartına taşıyabilir veya topluca silebilir. Büyük veya gereksiz uygulamaları kaldırmak üzere tanımlamak için tüm uygulamaları adı, boyutu veya kullanım sıklığına göre sınıflandırabilir.

● Görev Sonlandırıcı:Bir dokunuşla çok bellek kullanan ve pili çabuk bitiren uygulamaları çabucak kapatır.

● Gizlilik Kilitleyici:Özel fotoğraflarınızı, videolarınızı ve dosyalarınızı bir şifre ile saklar, kilitler, ve korur.

● Gizlilik Danışmanı:Kişisel veriler, kişiler, konum durumu, ve SMS gibi kişisel bilgilerinize ulaşan uygulamaları tarayın ve görüntüleyin.

● Bulutta Yedekleme ve Geri Yükleme: Tüm kişileri ve son arayanları bir önceki cihazınızdan yeni bir cihaza yedekleyin ve geriye yükleyin.

● Simge:Androidinizin masaüstünden doğrudan çabuk tarayın. Sistem bilgisini çabuk denetleyin ve bir pil koruma kipi ayarlayın.

Uygulamayı İndirmek İçin;


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : Yukarıda bulunan .apk uzantılı dosyayı indirip SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin (İndirdiğiniz dosya Winrar (rar) arşivi içerisinde ise ilk önce arşivden çıkarınız.)
2.Adım : Cihazınıza gönderdiğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager vb uygulamalar ile bulup üzerine çift tıkladığınızda kurulum otomatik başlayacaktır.
3.Adım : Kurulum 15-30 saniye kadar sürer ve başarılı ile yüklendikten sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Not : Yukarıdaki basit anlatımı anlayamadıysanız veya bir sorun ile karşılaştıysanız detaylı anlatım için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz ;
  1.  Android uygulama nasıl yüklenir? Data dosyası nedir? Nasıl yüklenir? Detaylı bilgi için Tıklayın
  2.  Dosya .zip olarak iniyor? Ne yapmalıyım? Detalı bilgi İçin Tıklayın

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum Kuralları
*Lütfen yanlızca yazı ile ilgili yorumlar yazın.
*Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın.

 
Yukarı